Портфоліо групи

Є у нашому садочку різних груп багато:
“Віночок” і “Ромашка”, “Квіточка” і “Бджілка”
Але квітне у садочку, наче у віночку, група “Барвінок” яскрава!
Вона світла і простора, сама гарна і чудова.
Ми запрошуємо Вас, починаєм розповідь про нас.

Наші дітки — “барвінчата” самі найкращі, найдобріші найсміливіші, найрозумніші та дуже-дуже допитливі! Про дітей групи дбають: вихователі Іванців Марія Василівна, Круп’як Ірина Володимирівна та помічник вихователя Батіг Оксана Миколаївна

Кожного ранку засвічується наша середня група, як справжніми квіточками барвінку, яскравими оченятами дітей: добрими, дружніми, допитливими та розумними. Адже вони добре знають, що на них тут завжди чекає розвивальна, пізнавальна але разом з тим весела гра. З великою цікавістю діти дістають нові знання на заняттях, на яких їх чекають безліч різноманітних математичних, логічних та творчих завдань. А поруч логічні кубики, мозаїка та лото сприяють розвитку мислення та стимулюють пізнавальний інтерес. Скільки «цікавинок» дізналися діти в улюбленому куточку природи , де вони разом з вихователями спостерігають за рослинами, проводять захоплюючі досліди.На заняттях з розвитку мовлення та екологічного виховання педагоги групи використовують спадщину В.О.Сухомлинського. Всі види діяльності в групі та предметно-розвивальне середовище організовані з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей дітей.

Так, день за днем минають роки щасливого, яскравого та безхмарного дитинства наших вихованців, а вихователі завжди намагаються дарувати їм тільки радість, щоб планету дитинства під назвою «Катруся» вони завжди згадували, як найкращу мить свого життя.

НАШ ФОТОАЛЬБОМ

Ми українці

Фізкультура і спорт

Город на підвіконні у групі “Барвінок”

Розколяда в “Катрусі”

 

Наші заняття та прогулянки

Осіннє свято “Ходить гарбуз по городу”

Головне – здоровим бути, це повинні всі збагнути

Ось і зимонька прийшла і сніжок нам принесла

Наше новорічне свято