Сьогодні “Катруся” приймає вітання з 35-річчям

35 років тому маленькі дитячі рученята вперше відчинили двері новозбудованого дитсадка, а оченята почали звикати до дивовижного світу, де оселилося безтурботне дитинство.

Чимало цікавого було за цей час, багато вихованців вийшло з цих стін — перші випускники приводять вже своїх дітей в садок. За 35 років заклад випустив більш як 2000 дошкільнят, озброєних необхідними знаннями, вмінням працювати в колективі, вихованих і підготовлених до школи. Одні покоління змінювали інші, проте сам дитячий садочок анітрохи не постарів, навпаки, розквітнув, накопичивши солідний педагогічний досвід та авторитет.

Сам же дитсадок, який нині налічує 12 груп, які відвідують 376 дошкільнят, розквітнув до невпізнання і тепер радує діток і їхніх батьків сучасними, затишними і теплими кімнатами, зручними меблями, майданчиками, розмаїттям іграшок та пізнавальних ігор. Для дітей створені прекрасні умови для перебування. Батьки можуть бути спокійними за своїх малят. Утім, найбільшою гордістю закладу є його працівники, всі ті, хто постійно і з любов’ю дбав і дбає про комфорт маленьких вихованців і їхній повноцінний розумовий і фізичний розвиток.

У такий чудовий день у дитячому садку панувала прекрасна атмосфера. На концерті вихованці зворушливо і по-дитячому щиро показували все, чого навчилися у своїй другій домівці – співали, танцювали, грали на музичних інструментах. Побажання процвітання, творчих успіхів, здоров’я співробітникам, дітям і батькам лунали протягом всього свята!

Нинішньому колективу дитячого закладу № 10, очолюваному Завойською Н.З., щирі вітання з ювілеєм! Хай світлий вогник творчості не згасає у ваших серцях! Хай і подальша доля дитячого садка буде щасливою, увінчаною новими досягненнями на освітянській ниві!