Вітаємо Вас, батьки!

Коли ви щоранку ведете свою дитину до дитсадка, то переймаєтеся, щоб там вона була у безпеці, нагодована й доглянута. Також хочете, щоб їй було цікаво, щоб нею займалися, розвивали її природні нахили, навчали мислити, самовиражатися.

Про все це в дитсадку «Катруся» дбають його працівники на чолі з керівником. Але ви також є учасниками освітнього процесу. Тому давайте разом докладемо максимум старання, щоб створити комфортне сучасне розвивальне середовище, де ваші діти

  • будуть у безпеці, почуватимуться комфортно і захищено

  • зростатимуть у сучасному розвивальному середовищі під опікою творчих вихователів, які знають, як зробити перебування дитини в дитсадку цікавим

  • розкриють свої таланти, а кожен день був насиченим іграм, пізнавальними вправами і дослідами, квестами

  • зростатимуть міцними, загартованими і здоровими, якісно харчуватимуться

  • розучуватимуть сучасні пісні й таночки, слухатимуть музичні казки, гратимуть на власноруч виготовлених інструментах

  • вивчатимуть англійську, розвиватимуть мовлення

  • почуватимуться психологічно комфортно, бо бачитимуть і чутимуть кожного у групі. Ви зможете звернутися до фахівця зі своїми тривогами та отримати компетентні поради.

Для цього в ЗДО №10 створено батьківський комітет та благодійну організацію “Благодійний фонд “Катруся ”, які успішно співпрацюють з метою забезпечення комфортних, сучасних умов для особистісного становлення та творчої самореалізації кожної дитини, покращення матеріально – технічної бази.

В новому 2019-2020 навчальному році батьківська громада продовжує приймати активну участь в організації освітнього процесу та покращенні матеріальної бази закладу.

Згідно річного плану роботи проводяться засідання батьківського комітету, на якому приймються важливі питання про створення у закладі сучасного освітнього простору для дітей та покращення матеріально – технічної бази для функціонування закладу відповідно нормативно – правових документів , які регламентують роботу закладів дошкільної освіти.

Колектив та батьківський комітет закладу дошкільної освіти №10 вдячні Вам за співпрацю зорієнтовану на створення сучасного освітнього простору для розвитку та виховання наших дітей, яке сприятиме їх особистісному, інтелектуальному, художньо – естетичному розвитку, впровадженню інноваційних технологій.

 

ПОЛОЖЕННЯ ПРО БАТЬКІВСЬКИЙ КОМІТЕТ

 

У ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ БАТЬКІВСЬКОЮ ГРОМАДОЮ СТВОРЕНА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ “БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “КАТРУСЯ”.

ГОЛОВНА МЕТА ДІЯЛЬНОСТІ – БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА, СПРЯМОВАНА НА:
– ЕФЕКТИВНУ ОРГАНІЗАЦІЮ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ;
– НА ПОКРАЩЕННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ ЗАКЛАДУ

БЛАГОДІЙНІ КОШТИ ПЕРЕРАХОВУВАТИ НА:
Рахунок 26001052525016
ЄДРПОУ/ДРФО 34844993
МФО 336677
ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»
БО «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КАТРУСЯ»